O mně

Narodil jsem se 22. listopadu 1968 v Broumově, kde jsem i vyrůstal a žil do svých dvaceti let. Pak jsem se vydal na zkušenou do světa a jako první zastávku jsem měl dva roky na vojně, kde se mně pokoušeli vychovat k něčemu rozumnému či nerozumnému. Jelikož jsem tvrdohlavý tak se jim to ani moc nedařilo. Po vojně jsem pak pobýval krátký čas v Novém Městě nad Metují, kde jsem pracoval v konzervárnách jako elektrikář. Tím prozatím moje kariéra elektrikáře skončila a zkoušel jsem se uplatnit v jiných směrech. Nastoupil jsem do firmy ECOM , kde jsem dělal něco jako technika a vedoucího zásobování a odbytu. Po necelých pěti letech působení v této firmě jsem se dal na dráhu podnikání v oboru oprav spotřební elektroniky, nějaký čas jsem pracoval také v teplárně pro město Dobrušku jako vedoucí provozu. Později pro Německého distributora elektronických součástek jako lokální obchodní zástupce pro Čechy a Slovensko, kde jsem pracoval více jak 11 let, později když nás koupila firma Arrow electronics, jsem pokračoval v práci pro Arrow jako Bussines a Market development engineer pro firmu Analog Devices. V roce 2019 jsem zde skončil a pokračoval ve firmě ECOM, kde jsem i dnes.

Co se týká rodiny, tak nyní bydlíme s mojí ženou Janou v krásném městě Opočno pod Orlickými horami v malém domečku se dvěma syny Františkem (2002), Štěpánem (2004) a dcerou Emilkou (2008).

 

About me

I was born in year 1968 in village Broumov, now I living with my wife Jane in a small village Opočno, north part of Czech republic. My working career started as electrical engineer in year 1986, sales manager in ECOM, private service man for electronics, technician in heating company, sales manager for SETRON GmbH, technical support in Arrow electronics for Analog devices and now as sales and product manager in company ECOM. More info about me you can see in my profile on Linkedin site

Currently we are living in small village Opocno, in small house with my wife Jane and two sons Frantisek (2002), Stepan (2004) and daughter Emili (2008).